Білопілля під вогнем: удар по школах призвів до постраждалих

Російська ракета влучила у два навчальні заклади Білопілля. Обійшлося без дітей у приміщеннях. Одна працівниця отримала поранення.

Про інцидент проінформували у Сумській обласній військовій адміністрації.

Ворог спрямував удар безпосередньо на об’єкти освітньої інфраструктури міста.

Будівлі не були порожніми під час обстрілу. Там перебував персонал навчальних закладів.

Поранену жінку терміново доправили до лікарні. Зараз медики займаються її станом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *