Вашингтон скасував послаблення для російських енергогігантів

Сполучені Штати припинили дію винятків для компаній «Роснефть» та «Лукойл». Поточний санкційний режим знову запрацював на повну потужність.

Обмеження, які формально діяли з жовтня минулого року, знову стали актуальними. Це підтвердив Владислав Власюк, який відповідає за санкційну політику при Офісі Президента України. Він зауважив, що термін останнього спеціального дозволу (waiver) вичерпався 16 червня, і влада США відмовилася від його подальшого продовження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *